banner461
banner195

Önce Sırbistan’da sonra Gürcistan’da Ülkemizi ve İlimizi temsil edecekler

Nevşehir’e atletizm sporunda yıllardır önemli ulusal ve uluslar arası başarılar kazandıran iki sporcumuz önce Sırbistan’da sonrasında ise Gürcistan’da ülkemizi ve ilimizi temsil edecek.

Önce Sırbistan’da sonra Gürcistan’da Ülkemizi ve İlimizi temsil edecekler
25 Haziran 2016 Cumartesi 00:00

banner143
banner134
Atletizm antrenörü Resul Köstekçi nezaretinde her iki müsabakanın hazırlıklarını sürdüren milli sporcularımız Anıl Kalaycı ve Erdem Öz’ün yarışmalara iyi bir hazırlık süreci geçirdiklerini kaydeden Antrenör Resul Köstekçi, 02 Temmuz 2016 tarihinde Sırbistan’da yapılacak olan Balkan Yıldızlar Milli Takım Yarışmalarında ülkemizi ve ilimizi temsil edecek olan Kalaycı ve Öz’ün 14-17 Temmuz 2016 tarihlerinde ise Gürcistan’da yapılacak olan Avrupa Yıldızlar atletizm yarışmalarına da katılacaklarını ifade etti.
2 bin metre engelli de Anıl Kalaycı’nın, 800 metre de ise Erdem Öz’ün Milli takımımızı ve ilimizi en şekilde temsil edeceklerine inandığını kaydeden Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi, “Her iki sporcumuzda atletizm sporunda son yıllarda göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Anıl Kalaycı ve Erdem Öz’ün elde ettikleri ve edecekleri başarılar bundan sonra ilimizde bu spor dalında kendisini yetiştirmeye karar vermiş sporcularımıza da çok iyi birer örnek olacak” dedi.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.