banner461
banner195

Onlar Kedi Değil, Taraftar

Sadece Kulüp Yöneticileri ve görevlilerin alındığı Nevşehir Spor GK – İskilip Belediye Spor maçında taraftar maçı izleyebilmek için akla karayı seçti.

Onlar Kedi Değil, Taraftar
03 Mart 2014 Pazartesi 18:02

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Sadece Kulüp Yöneticileri ve görevlilerin alındığı Nevşehir Spor GK – İskilip Belediye Spor maçında taraftar maçı izleyebilmek için akla karayı seçti.

2 Haftalık özlemin ardından Kırmızı Beyazlı takımın kendi sahasında oynadığı İskilip Belediye Spor maçını izleyebilmek için gazi stadına yakın binaların çatılarına çıkan taraftarlar iyi günde, kötü günde kırmızı beyazlı takıma duyulan sevgiyi de ortaya koydu.

Her ne kadar stadyum içerisinden izlemek kadar olmasa da Maçı stada yakın binaların çatılarından da olsa izleme fırsatı bulabilen taraftarlar takımın haftalar sonra galip gelmesini burukta olsa kutladılar.

Bu arada çatıya çıkan taraftarların yanında sırf maçı izleyebilmek için Skorbort değiştirmeyi göz önüne alan bir taraftar da dikkat çekti. Nevşehir Spor’un tanınmış taraftarlarından Kadir Menevşe maçı tribünde izleyememesine rağmen maçtaki gollerin hatırlatıldığı skorbort’u değiştirme görevini üstlendi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nnn - 4 yıl önce
bu büyük taraftara şapıyonlu yakışır
Avatar
KADİR MENEKŞE - 4 yıl önce
bi̇zleri̇ hi̇ç bi̇r şet yildiramaz