banner461

Özdemir, MYO binası için Suvermez'de incelemelerde bulundu

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Suvermez'de yapımı devam eden üniversite binasında incelemede bulundu.

banner503
Özdemir, MYO binası için Suvermez'de incelemelerde bulundu
16 Ağustos 2020 Pazar 10:50

banner143
banner134

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir Suvermez de yapımı devam eden üniversite binasında incelemede bulundu.

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir hayırsever işadamı Hamza Ertaş tarafından Derinkuyu ilçesine bağlı Suvermez köyünde yapımı devam eden meslek yüksekokulu binasında incelemede bulundu.

İncelemede Özdemir'e Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi yapı işleri ve teknik daire başkanı Sibel Akbaş, Derinkuyu İlçe Müdürü İsa Demir ve diğer yetkililer eşlik etti.

İl Müdürü Özdemir yaptığı açıklamada; Nevşehir Suvermezli hayırsever işadamımız Hamza  Ertaş tarafından ilimize kazandırılan bu güzel meslek yüksekokulunun yapımının sonuna gelindiğini yakın bir zamanda burada öğrencilerin eğitim öğretime başlayacağını bu noktada da barınmayla ilgili taleplerin devreye gireceğini belirterek kurum olarak burada okuyacak üniversite öğrencilerinin yurt taleplerini karşılamak adına bir çalışma yaptıklarını söyledi. Bu çalışmanın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi ve Derinkuyu Belediyesi ortaklığıyla istişare edilerek yapılacağını belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.