banner461
banner195

Parmaksız : Nevşehirspor’a Destek Şehir Ekonomisine Destektir

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız yazılı bir açıklama yaparak, sezona Adana Kozanspor’u kendi evinde 4-0 yenerek iyi bir başlangıç yapan Nevşehirspor’u ve yöneticilerini kutladı.

Parmaksız : Nevşehirspor’a Destek Şehir Ekonomisine Destektir
17 Eylül 2014 Çarşamba 14:19

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız yazılı bir açıklama yaparak, sezona  Adana Kozanspor’u kendi evinde  4-0  yenerek iyi bir başlangıç yapan  Nevşehirspor’u ve yöneticilerini kutladı.
Bölgesel Amatör Lig (BAL) de mücadelesini sürdüren Türkiye Kupası ön elemelerinde Yeşil Kırşehirspor’u  farklı yenen ancak 1. Tur karşılaşmalarında Kahramanmaraş Belediyespor’a yenilerek  Türkiye Kupasına veda eden Nevşehirspor’un  sezona iyi bir başlangıç yaptığını belirten M. Arif Parmaksız, “Şehir takımları sportif aktivitelerin yanısıra  şehir ekonomilerinin gelişmesine ve tanınmasına  katkı sağlayan önemli faktörlerden biridir.  Bu sebeple Nevşehirspor’a desteğin Şehir ekonomisine destek olduğu bir gerçek.  Nevşehirspor’u  profesyonel  ligde görmek  Tüm Nevşehirlilerin gururu olacaktır.Başta yöneticiler olmak üzere tüm Nevşehirspor’a başarılı bir sezon geçirmesini temenni ediyorum.” Dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
her şeye kıllanan adam - 4 yıl önce
arif abi gereken maddi ve manevi desteğini esirgemiyor saolsun ama bir bütünleşme şart başarı ancak o zaman gelir