banner461
banner195

Paşaoğlu ve Göncü’den Şampiyonlara Destek

Nevşehir’de futbolsever iş adamları ilimizde futbolun gelişmesine çok önemli katkı sağlayan alt yapı ligleri şampiyonlarına maddi destek sağlamayı sürdürüyor.

Paşaoğlu ve Göncü’den Şampiyonlara Destek
18 Mayıs 2015 Pazartesi 23:45

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de futbolsever iş adamları ilimizde futbolun gelişmesine çok önemli katkı sağlayan alt yapı ligleri şampiyonlarına maddi destek sağlamayı sürdürüyor.

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı ile Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca’nın da şahsi gayretleri ile iki iş adamı daha liglerinde şampiyon olan Türk Telekom Spor ve Nevşehir Spor GK takımlarına 500’er TL maddi destek sağladı.

U-14 futbol liginde şampiyon olan ve önümüzdeki günlerde grup müsabakalarında ilimizi temsil edecek olan Türk Telekom Spor’a İş Adamı Erdem Paşaoğlu 500 TL maddi destek sağladı. Paşaoğlu Kulüp Yöneticisi ve Antrenörü Oktay Avcı’ya söz konusu maddi desteğini verdi.

Öte yandan U-16 liginin Şampiyonu Nevşehir Spor GK’ya ise İş Adamı Yavuz Göncü aynı miktarda destekte bulundu.

ASKF Başkanı Avcı ve Futbol İl Temsilcisi Karaca, İlimizdeki futbolsever iş adamlarını ilimiz futboluna bu tür destekte bulunan iş adamlarına teşekkür ederken, diğer iş adamlarını da destek sağlamaya davet etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
JALL - 3 yıl önce
500tl ni̇n haberi̇ni̇ yapiyorsnuz.
Avatar
asel - 3 yıl önce
sansın adıma soyluyorum ben 500 tl versen bu goruntuyu bıle vermezdım yapılan yardım guzel ama fazla abartılıyor
Avatar
High - 3 yıl önce
çok yapmışlar bari vergiden düşsünler:)))