banner461
banner195

Ronaldo'dan Arda'ya esprili cevap

Ronaldo, Arda'nın "Bir keresinde çarpıştık. İnanılmaz sert ve yapılı. Her tarafı kas" sözüne yanıt verdi.

Ronaldo'dan Arda'ya esprili cevap
14 Ocak 2015 Çarşamba 09:46

banner143
banner134

 FIFA tarafından yılın en iyi futbolcusuna verilen Altın Top Ödülü'nü üst üste 2. kez kazanan Real Madrid'in Portekizli forvet oyuncusu Cristiano Ronaldo, bu onura en az 3 kez layık görülen 5. futbolcu oldu. Geceye oğlu ile birlikte gelen Ronaldo ödül sonrası Milliyet'in sorularını yanıtladı.

RONALDO ÖNCELLİKLE ÖDÜL İÇİN TEBRİK EDERİZ. YİNE KAZANMAYI BEKLİYOR MUYDUN?

- "Evet bekliyordum, sürekli 'ben alırım' diyordum. Bu sene kendime inanılmaz güveniyordum. Hiçbir zaman 'ödül başkasına gider' diye düşünmedim."

ÖDÜLÜ ALDIKTAN SONRA İNANILMAZ BİR SES ÇIKARDIN. NEYDİ BU?

- "Konuşmamı tamamladım. Ardından içimden o an öylesine bağırmak geldi. Ben de bağırdım. Evet ilginç ve garip oldu ama, yaptım. İnanılmaz mutluyum. Belki de sevincimi böyle dışarıya yansıttım."

GEÇTİĞİMİZ SEZON 61 GOL ATTIN. SENİN İÇİN EN ÖZEL OLANI HANGİSİYDİ?

- "Ben hiçbir zaman gollerimi birbirinden ayırmam. Hepsi özeldi. Artık yeni gollerime bakacağım."

BİR TÜRK GAZETECİ OLARAK SANA ARDA TURAN'I SORMAK İSTİYORUM. GEÇEN SEZON ATLETİCO MADRİD ŞAMPİYON OLDU. ARDA TURAN HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUN?

- "Arda çok iyi futbolcu. Atletico Madrid'te kendini daha da geliştirdi. Zaten kendisi aynı zamanda komşum. Aynı yerde oturuyoruz."

ARDA BİR RÖPORTAJINDA 'RONALDO İNANILMAZ BİR FUTBOLCU. BİR KERESİNDE ONUNLA OYNARKEN ÇARPIŞTIK. İNANILMAZ SERT VE YAPILI. HER TARAFI KAS' DEMİŞTİ.

- "(Gülerek) Benimle çarpışan bir bocalıyor ki. Sanki nereye çarptım der gibi... Yediklerime çok dikkat ediyorum. Yağ oranım çok iyi. İyi vücudum olduğunu genellikle bütün futbolcu arkadaşlarım söylüyor. Özel yaşantımda alkol kesinlikle kullanmıyorum. Bu da çok önemli bir faktör sağlıklı bir vücudun olmasında..."

TÜRKİYE'DE SENİ SEVEN ÇOK HAYRANIN VAR. BİR SEY SÖYLEMEK İSTER MİSİN?

- "Herkese çok teşekkür ederim."

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.