banner461
banner195

Sağlıkçıların Masa Tenisi Turnuvası

“ Dumansız Hava Sahası Kapadokya ” 3.Sağlık Personelleri Arası Masa Tenisi Turnuvası Halk Sağlığı Müdürlüğü tütün mamullerinin zararlarının önlenmesi ve sağlık personellerine bu konuda bir farkındalık sağlayarak, personeller arasında kaynaşmanın sağlanması amacıyla “Dumansız Hava Sahası Kapadokya“ adı altında masa tenisi turnuvası düzenlendi.

Sağlıkçıların Masa Tenisi Turnuvası
29 Mayıs 2015 Cuma 16:31

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) “ Dumansız Hava Sahası Kapadokya ” 3.Sağlık Personelleri Arası Masa Tenisi Turnuvası Halk Sağlığı Müdürlüğü tütün mamullerinin zararlarının önlenmesi ve sağlık personellerine bu konuda bir farkındalık sağlayarak, personeller arasında kaynaşmanın sağlanması amacıyla “Dumansız Hava Sahası Kapadokya“ adı altında masa tenisi turnuvası düzenlendi.

Erkek ve Kadınlar olmak üzere iki ayrı kategoride karşılaşmalar Damat İbrahimpaşa Spor Salonunda devam ediyor.

Karşılaşmalara 17 erkek 7 kadın sağlık personeli katıldı. İki ayrı grupta ilk dörde giren oyucular finallere yükseldi. Dereceye giren erkek ve kadın sağlık personellerine organizasyonun anısına plaketler verilecek.

Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Hakan Öcal, Düzenlenen bu organizasyondan büyük keyif aldıklarını ve devamını beklediklerini, organizasyonun düzenlenmesinde katkısı olan herkese teşekkür ettiğini belirtirken, sağlık personellerinin kaynaşmasını sağlamak ve sigaranın zararlarına ilişkin farkındalık yaratmak amacıyla benzer organizasyonların sürekli yapılacağını söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.