banner461
banner195

Şampiyon Acıgöl Milli Eğitim

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce organize edilen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası 08 Şubat 2016 Pazartesi Günü Start verilen turnuva yapılan Acıgöl Haber ve Acıgöl ilçe jandarma komutanlığı maçı tamamladı.

Şampiyon Acıgöl Milli Eğitim
24 Şubat 2016 Çarşamba 13:06

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce organize edilen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası 08 Şubat 2016 Pazartesi Günü Start verilen turnuva yapılan Acıgöl Haber ve Acıgöl ilçe jandarma komutanlığı maçı tamamladı.

Turnuvada şampiyonluğu Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü göğüslerken kupasını Acıgöl Belediye başkanı Ercan Ertaş tarafından verildi.

Turnuvanın İkinciliğini Acıgöl spor Kulübü alırken kupasını Acıgöl Gençlik Hizmetleri Ve Spor ilçe Müdürü Mustafa Koyuncu verdi.

Turnuvanın üçüncülüğünü ise Acıgöl ilçe jandarma komutanlığı aldı kupasını Acıgöl ilçe müftüsü Muharrem Evirgen tarafından verildi.

Turnuvanın en centilmen takımı ise Acıgöl Belediyesi oldu Acıgöl Belediyesinin kupasını Acıgöl Halk Eğitim Müdürü Caner Ertaş tarafından verildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.