banner461

Şampiyon Sporcular Ünlüer’i Ziyaret Etti

Amasya’da düzenlenen Küçük Erkekler Hentbol Türkiye Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Ortahisar Belediye Göreme Spor hentbolcuları İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

banner503
Şampiyon Sporcular Ünlüer’i Ziyaret Etti
14 Ağustos 2015 Cuma 23:19

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Amasya’da düzenlenen Küçük Erkekler Hentbol Türkiye Şampiyonasında  Türkiye Şampiyonu olan Ortahisar Belediye Göreme Spor hentbolcuları İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer’e Amasya’da düzenlenen Hentbol Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası turnuvasında Nevşehir’i büyük bir başarı ile temsil eden ve Türkiye Şampiyonu olan  Ortahisar Belediye  Göreme Spor oyuncuları  öğretmenleri Serdar Şimşek eşliğinde yapmış oldukları ziyarette İl Müdürü ile minik hentbolcular sohbet ederek müsabakalardaki yaşadıkları heyecan ve mutluluklarını paylaştılar.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak minik hentbolcuların İlimize kazandırmış oldukları bu başarıdan dolayı gurur duyduğunu belirterek sporcularn başarılarının devamını dileyerek her birine madalya ve çeşitli hediyelerde bulunup tebrik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.