banner461
banner195

Şampiyon Taekwondoculardan Ünver'e Ziyaret

Antalya’nın Alanya ilçesinde 11-16 Ocak 2014 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Taekwonda Şampiyonasında 2 sıklette Türkiye şampiyonu olan Nevşehirli İpek Çidem ve Şeyma Satılmış, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.

Şampiyon Taekwondoculardan Ünver'e Ziyaret
21 Ocak 2014 Salı 10:18

banner143
banner134

 Antalya’nın Alanya ilçesinde 11-16 Ocak 2014 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Taekwonda Şampiyonasında 2 sıklette Türkiye şampiyonu olan Nevşehirli  İpek Çidem ve Şeyma Satılmış, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.

Türkiye Taekwondo Federasyonunun 2014 faaliyet proğramı kapsamında Antalya’nın Alanya ilçesinde düzenlenen Gençler Taekwondo Şampiyonasında 52 kg.da Türkiye Şampiyonu olan İpek Çidem ve 59 kg. da Şeyma Satılmış, Nevşehir Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü  Mustafa Ünlüer, Taekwondo Milli Takım Antrenörü Recep Işık ve Taekwondo Antrenörü Nuray Satılmış, Belediye Başkanı Hasan Ünver’i  makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Hasan Ünver, ziyaretten ve elde edilen Türkiye şampiyonluğundan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Son yıllarda Nevşehir’de Taekwondo başta olmak üzere Atletizm , Boks ve Bisiklet gibi branşlarda üst üste Türkiye derecelerinin elde edildiğini belirten Ünver,bunun uluslararası düzeyde Avrupa Şampiyonaları ile pekiştiğini ve en büyük beklentilerinin de dünya şampiyonunun Nevşehir’den çıkması  olduğunu ifade etti.

Ünver daha sonra Gençler Taekwondo Şampiyonasında 52 kg.da Türkiye Şampiyonu olan İpek Çidem ve 59 kg. da Şeyma Satılmış’a altın hediye etti.

52 kg.da Türkiye Şampiyonu olan İpek Çidem ve 59 kg. da Şeyma Satılmış  06-10 Şubat tarihleri arasında İsveç’de düzenlenecek Uluslararası şampiyonada Türkiye’yi temsil edecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.