banner461
banner195

Şampiyonluk bile önemli değil sizin canınız kadar

Ligde 7 yıl aradan sonra yeniden Şampiyonluğu kazanan Beşiktaş’ın haklı gururu tüm ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de yaşandı. Ancak Kapadokya Beşiktaşlılar Derneği bu gururu yaşarken, doğu ve Güneydoğu illerinde yaşanan terörle mücadeleyi unutmadı.

Şampiyonluk bile önemli değil sizin canınız kadar
16 Mayıs 2016 Pazartesi 13:28

banner143
banner134
Ligin tamamlanmasına bir hafta kala Şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş’ın Kapadokya Şubesine asılan bir Pankart dikkatlerden kaçmadı.
“Ne Şampiyonluklar, Ne de kupalar hiç biri önemli değil, Sizin Canınız Kadar. Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez” yazılı pankart taraflı tarafsız herkesin büyük ilgisini gördü.
Kapadokya Beşiktaşlılar Derneği Genel Sekreteri M. Tolga Karaca, “Ligde kazanılan Şampiyonluğumuzun gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Ancak Ülkemizde yaşanan terör olaylarında hayatlarını bu vatanın bölünmez bütünlüğü için veren Şehitlerimizi, bu uğurda yaralanan gazilerimizi de asla unutmadık, unutmayacağız. Kazanılan şampiyonlukların, alınan kupaların hiç biri onların Ülkemizin birlik ve bütünlüğü için sarf ettikleri Kahramanca mücadeleden daha önemli olamaz” dedi.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bayrak - 2 yıl önce
Meteristen 4/10 metre bayrak sallanacak birazdan.