banner461
banner195

Samsun’da Mutlu Son

Nevşehir’imizi Türkiye Basketbol Kadınlar 2. Liginde temsil eden Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü 12. Hafta müsabakasında 25 Ocak Cumartesi günü Samsun’da Samsun 55 ile karşılaştığı müsabakayı 63 - 74 kazandı.

Samsun’da Mutlu Son
27 Ocak 2014 Pazartesi 10:07

banner143
banner134

 Nevşehir’imizi Türkiye Basketbol Kadınlar 2. Liginde temsil eden Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor

 Kulübü 12. Hafta müsabakasında 25 Ocak Cumartesi günü Samsun’da Samsun 55 ile karşılaştığı müsabakayı 63 - 74 kazandı. Müsabakanın çok çekişmeli geçtiğini ifade eden takımımızın antrenörü Mustafa Yarılı, bu yılki hedefimize ulaşmamıza bir adım daha yaklaştık dedi.
 Takımımızın Menejeri Ahmet Köksal’da yaptığı açıklamada, kulüp olarak Nevşehir’deki sportif kalkınmaya destek ve iyi örnek oluşturmaya çalışıyoruz dedi.
 Köksal, bu çalışmalarda bizden desteklerini esirgemeyen ve bizlere rehberlik eden kulüp başkanımız Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın’a, ve Rektörümüz Prof Dr. Filiz Kılıç’a verdikleri desteklerden dolayı tüm sporseverler adına teşekkür ederiz dedi.
 Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü olarak hafta sonu oynanacak olan Nevşehir Spor Gençlik
  – Etimesgut Belediyespor futbol müsabakasında takımımıza başarılar diler, tüm Nevşehir’imizi müsabakada takımımızı desteklemeye davet ediyoruz.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.