banner461
banner195

Şen, Nevşehir’in Yüzünü Şenlendirmeye Devam Edecek

Nevşehir’de geleceğe yönelik önemli adımlar atılan atletizm sporunda Ömer Şen’de ilimizin yüzünü önümüzdeki aylarda ve yıllarda şenlendirmeye devam edecek.

 Şen, Nevşehir’in Yüzünü Şenlendirmeye Devam Edecek
17 Ocak 2015 Cumartesi 18:01

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de geleceğe yönelik önemli adımlar atılan atletizm sporunda Ömer Şen’de ilimizin yüzünü önümüzdeki aylarda ve yıllarda şenlendirmeye devam edecek.

İlk kez adından 2014 yılında bahsedilmeye başlanan ve Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi’nin gelecek vaat etmesiyle birlikte üzerine titrediği Sporcularından biri olan Ömer Şen, Kapadokya Spor Kulübü çatısı altında ilimize önümüzdeki yıllarda sayısız başarılar kazandırmaya da devam edecek.

Başkanlığını Av. Hüsnü Güneş’in yaptığı ve ilimizden daha fazla milli sporcunun çıkarılması ve bu sporcuların ilimiz adına müsabakalara katılarak Nevşehir’in adını Sporla da duyurabilmesi için destek verdiği sporculardan sadece biri olan Ömer Şen, Antrenörü Resul Köstekçi’nin nezaretinde disiplinli ve her geçen yıl kendisini geliştiren yönü ile umut vaat eden Sporcularımız arasında yerini aldı.

Bir sporcunun ilimiz adına yarışarak ulusal ve uluslar arası başarılar kazanmasının altında manevi desteğin yanında maddi desteğinde önemine dikkat çeken Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi, bu anlamda Kapadokya Spor Kulübü Başkanı Av. Hüsnü Güneş ile kulüp yönetimine ilimiz Sporcularına gösterdikleri destekten dolayı teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vekil50 - 3 yıl önce
resul köstekçiye tam destek verecek paralı esnaflarımız nerede sormak istiyorum
Avatar
Bence erdem - 3 yıl önce
Hocamızın kimseye ihtiyacı olmadı olmayacakta sadece nezaketen insanları davet etti. Nevşehir'liler spordan anlamaya vakti olmayan Rusya Ukrayna'da yoğun çalışmaları olan esnaflar resul hoca tenezzül etmez