banner461

Sertifika programı belirlendi

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği, Türkiye Futbol Federasyonunu ve  Halk Eğitim Merkezi Futbol Kursları Sertifika Programı belirlendi. 

banner503
Sertifika programı belirlendi
14 Temmuz 2017 Cuma 12:50

banner143
banner134
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği, Türkiye Futbol Federasyonunu ve  Halk Eğitim Merkezi Futbol Kursları Sertifika Programı belirlendi
TÜFAD Genel Merkezi ve İl Başkanlıklarının desteği ile TFF Antrenör Eğitimcileri tarafından aktarılan saha uygulamaları yaş gruplarına ve içeriklerine göre güncellenen çocuk futbolu eğitimlerini içeriyordu. 45 merkezde gerçekleştirilen eğitimlere 3161 antrenör ve beden eğitimi öğretmeni katıldı.
Nevşehir’de de yapılacak olan, Pratik eğitimleri tamamlanan çocuk futboluna özgü çalışmaların teorik eğitimleri uzaktan eğitim yöntemiyle katılımcılara ulaştırılacak.
Teorik eğitimleri tamamlayacak kursiyerler Halk Eğitim Spor Eğitmeni Futbol 1. ve 2. Kademe Sertifikalarını almaya hak kazanarak önümüzdeki dönemlerde Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü üzerinden Halk Eğitim Futbol Kursu açma yetkisine sahip olacaklar.
Katılım esnasında kursiyerlerin TFF Eğitim Müdürlüğü'ne bildirdikleri e-mail adreslerine, kullanıcı adı ve şifreleri 17 Temmuz 2017 tarihine kadar gönderilecek. Katılımcıların egitim.tff.org adresindeki Eğitim Yönetim Sistemi üzerinden kendilerine sunulan eğitimi de eksiksiz bir şekilde 31 Ağustos 2017 tarihine kadar tamamlamaları gerekiyor.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.