banner461
banner195

Şimşek’in Ayağı Çat’a Uğurlu Geldi

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, ikinci amatör küme futbol ligine iyi bir başlangıç yapamayan Çat Gençlik Spor’un uğuru oldu.

 Şimşek’in Ayağı Çat’a Uğurlu Geldi
16 Nisan 2015 Perşembe 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, ikinci amatör küme futbol ligine iyi bir başlangıç yapamayan Çat Gençlik Spor’un uğuru oldu.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kompleksi içerisinde bulunan 3 nolu çim sahada oynanan 2. Amatör Küme futbol ligi maçına Çat Belediye Başkanı Kamil Duru’nun daveti üzerine gelen ve maçın büyük bir bölümünü Başkan Duru ile birlikte izleyen İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, Çat Gençlik Spor’un 5-0 sonuçla kazandığı maçta Başkan Duru’ya ve Çat gençlik Spor’a uğur oldu.

Maçın ardından “Sayın Müdürüm Valla ayağın uğurlu geldi. Bundan sonra her maçımıza bekliyoruz Sizi” diyerek Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek’e seslenen Başkan Duru, günün anısına Şimşek’e birde forma hediye etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Özcan - 3 yıl önce
Değerli kardeşlerim orta resimde ayağında top olan arkadaşa dikkat...Geleceğin yıldızı gözüyle bakılıyor.Ayrıca Uğur getirenin Müdür bey mi yoksa ayağında top olan arkadaş mı hangisi olduğu tartışılıyor.(Bence mi?Bunu tüm arkadaşlarım biliyor...)
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
kamil gibi bir başkan varken çat şansı her zaman tutar tebrikler kamil başkan