banner461
banner195

Skorbord'ta Elektrik Kesintisinin Azizliğine Uğradı

Uzun süre atıl halde kaldıktan sonra yeni stadyum projesinin birkaç yıl alacağına vakıf olan Nevşehir Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü tarafından Gazi stadında yapılan düzenlemelerden biri de elektronik Skorbord oldu.

Skorbord'ta Elektrik Kesintisinin Azizliğine Uğradı
05 Ekim 2015 Pazartesi 13:43

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Uzun süre atıl halde kaldıktan sonra yeni stadyum projesinin birkaç yıl alacağına vakıf olan Nevşehir Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü tarafından Gazi stadında yapılan düzenlemelerden biri de elektronik Skorbord oldu. Ancak TEİAŞ’ın il genelinde uyguladığı elektrik kesintisinden yeni skorbord’ta nasibini aldı.

Saat 15.00’ da başlayan maçın ilk yarısında maçı başından itibaren izleyemeyen, maça sonradan gelen taraftar ister istemez maçın skorunu etrafındakilerden sormak durumunda kaldılar. Zira Saat 16.00 dolayında elektriğin gelmesine kadar Skorbord karardı. Elektronik skorbord elektrik kesintisiyle birlikte adeta karardı.

Bu durumlara karşın Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğünün ilimizde bir çok yerleşim merkezinde uygulanan güneş enerjisinden çalışan sokak lambalarından esinlenerek elektrik kesintilerine karşın yeni bir önlem alıp alamayacağını, bu kadarını akıl edip edemeyeceklerini önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.