banner461
banner195

Sonuna Kadar Sevdamızdan Dönmek Yok

Genç Meterisliler Taraftar Grubu Başkanı Ahmet Yetişir, Nevşehir Spor GK’nün kendi sahasında Etimesgut Belediye Spor karşısında bir türlü galibiyeti elde edememesini futbolcuların aşırı stresine ve telaşına bağladı.

Sonuna Kadar Sevdamızdan Dönmek Yok
29 Ocak 2014 Çarşamba 09:48

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Genç Meterisliler Taraftar Grubu Başkanı Ahmet Yetişir, Nevşehir Spor GK’nün kendi sahasında Etimesgut Belediye Spor karşısında bir türlü galibiyeti elde edememesini futbolcuların aşırı stresine ve telaşına bağladı.

Maç boyunca takımı motive eden Genç Meterisliler Taraftar grubuna teşekkür eden Yetişir, yılmadan, usanmadan kırmızı beyazlı formayı desteklemeye devam edeceklerini söylerken, “Olmadı çok istediğimiz maçı gene ne yazık ki dolu tribünler önünde alamadık. Ben bunu şuna bağlıyorum aşırı strese ve telaş yapmamıza bağlıyorum. Bazen çok istemekle de olmuyor. Yani ters tepiyor. Şans ve kader diyorum. Yalnız arkadaşlar tribünleri dolduran herkese ve özellikle Meterisli 12.ci adam görevini yerini getiren bütün arkadaşlara gönülden teşekkür ediyorum. Elinize, yüreklerinize, emeklerinize sağlık. Ama büyük camianın bu büyük taraftarı ve sporseveri yılmak yok dimdik yola devam. Eğilmek ve bükülmek yok. Umutsuzlukta yok. Sonuna kadar mücadeleye devam. Bizler gene Nevşehir spor'umuzu içerde ve dışarıda desteklemeye devam edeceğiz. Sonuna kadar ne olursa olsun sevdamızdan dönmek yoktur” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.