banner461
banner195

Spora Başlamamda En Büyük Etken Öğretmenlerim

Avanos yazılı formasıyla katıldığı birçok maratonda ilçeyi başarıyla temsil eden maratoncu Mustafa Ekseri Alaettin ilkokulunda küçük öğrencilerle bir araya geldi.

Spora Başlamamda En Büyük Etken Öğretmenlerim
14 Kasım 2014 Cuma 16:48

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Avanos yazılı formasıyla katıldığı birçok maratonda ilçeyi başarıyla temsil eden maratoncu Mustafa Ekseri Alaettin ilkokulunda küçük öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle, spor hayatı ve sporun faydaları üzerine sohbet eden Ekseri, spora başlamasında en büyük etkenin öğretmenleri olduğunu belirtti. 

Her gün sabah saat 6'da kalkarak 15 kilometre koştuğunu söyleyen Ekseri sporu sağlıklı kalmak için sürdürdüğünü söyledi. 

Spor sayesinde ülkemizin birçok yerini gezme ve görme fırsatı bulduğunu da dile getiren Ekseri sosyal çevresinin de bu sayede genişlediğini açıkladı.

Öğrencilere, kendi sağlıklarını korumak ve vücutlarına saygı gereği spor yapmalarını tavsiye eden maraton koşucusu Mustafa Ekseri onlardan gelen soruları da cevaplandırıldı.

Düzenli spor alışkanlığının derslere de engel teşkil etmeyeceğini söyleyen Ekseri, öğrencilerin düzenli bir program yaparak hem derslerinde, hem de sporda ve sosyal hayatlarında başarıyı yakalayabileceklerine de dikkat çekti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.