banner461
banner195

Sporcu Fabrikasının Temeli Ne Zaman Atılacak?

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Türkiye genelinde ses getirecek bir projeyi Nevşehir’de faaliyete geçirmeye hazırlanıyor.

 Sporcu Fabrikasının Temeli Ne Zaman Atılacak?
14 Şubat 2015 Cumartesi 16:26

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA)Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Türkiye genelinde ses getirecek bir projeyi Nevşehir’de faaliyete geçirmeye hazırlanıyor.

Edinilen bilgiye göre; Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinin ve Gençlik Spor bakanlığının da desteğiyle ilimizde önümüzdeki günlerde hayata geçirilmesi planlanan çalışma ile Nevşehir’in ulusal ve uluslar arası organizasyonlarda yarışacak sporcu sayısı önümüzdeki yıllarda ciddi oranda artırılacak.

Önümüzdeki günlerde konuya ilişkin bir basın toplantısı düzenlemesi beklenen il müdürü Mustafa Ünlüer’in son birkaç yıl içerisinde ilimize kazandırılan Spor yatırımlarına ek olarak yapılacak olan Sporcu Fabrikasının 2000 Evler mahallesinde temin edilen arazi üzerine kurulmasının düşünüldüğü öğrenildi.

Salon sporlarında mevcut bulunan milli sporcularımızın sayısını birkaç yıl içerisinde ciddi boyata artıracak olan Sporcu fabrikasının detayları önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.