banner461
banner195

Sporcu Kamp Eğitim Merkezine 500 Bin TL’lik Onarım

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kapadokya Sporcu Kamp Eğitim Merkezinde geniş çaplı bakım ve onarım çalışması başlatacak.

Sporcu Kamp Eğitim Merkezine 500 Bin TL’lik Onarım
11 Ocak 2014 Cumartesi 09:59

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kapadokya Sporcu Kamp Eğitim Merkezinde geniş çaplı bakım ve onarım çalışması başlatacak.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, 07 Ocak 2014 tarihinde ihalesi gerçekleştirilen Sporcu Kamp Eğitim Merkezinin bakım onarım ihalesinin ardından önümüzdeki günlerde bakım onarım çalışmalarının başlatılacağını söyledi.

İlimize gelen Milli takımlar düzeyindeki sporcu gruplarının yanında isteyen Vatandaşların da yararlanabildiği Sporcu Kamp Eğitim Merkezindeki bakım, onarım çalışmaları için 500 bin TL harcanacak.

İki ay sürmesi beklenen çalışmada sporcu kamp eğitim merkezinin dışındaki boya – badana çalışmalarının yanında ışıklandırma sistemi, duş kabinleri, PVC Pencere döşemeleri yenilenecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
daha kaç gün oldu tadilat yapalı işiniz gücünüz inşaat başlatıp tırtıklamak....
Avatar
Vatandaş - 4 yıl önce @vatandaş
senin işin de bu sanırım. iş yapanlara iftira atmak. varsa bildiğin hatta duyumlara dayalı bilgi bir yolsuzluk :) bir tırtıklama ortaya çıkarın.
Avatar
vatandaş 3 - 4 yıl önce
Orası en az 2 yıldır tadilat görmedi ben her gün arkasındaki okula gidip geliyorum. Siz de bi tuafsınız yapılsa niye yapılıyor yapılmasa niye yapılmıyor diyorsunuz oturduğunuz yerden yorum yapması kolay