banner461
banner195

Sporcumuz ‘Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda Mücadele Edecek

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu, Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından 29 Nisan – 5 Mayıs 2013 tarihleri arasında Muğla / Marmaris’e yapılacak olan ‘Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’na üniversitemizi ve Nevşehir’i temsilen katılacak.

Sporcumuz ‘Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda Mücadele Edecek
26 Nisan 2013 Cuma 12:11

banner143
banner134

 Yapılacak olan şampiyonaya katılacak tüm sporculara başarılar dileyen Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, “Öncelikle 29 Nisan – 5 Mayıs tarihlerinde Marmaris’te gerçekleştirilecek olan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasına ilimizi ve üniversitemizi temsilen Antrenörler Recep Işık ve Öğr. Gör. Nuray Satılmış nezaretinde şampiyonaya katılacak olan sporcumuz başta olmak üzere tüm sporcularımıza başarılar diliyorum.

 

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü olarak, şehrimizde spor kültürünün gelişmesi, sportif alanda birbirinden güzel başarıların elde edilmesi amacıyla yola çıktık. Geldiğimiz noktaya baktığımızda Nevşehir’de artık değişik spor dallarında birbirinden değerli başarılar elde edildiğini görüyoruz.  Bu da bizleri çok mutlu ediyor. Bu başarıların elde edilmesinde desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.