banner461
banner195

Süper Ligde Bir Nevşehirli Köksal Yedek…

Veysel Cihan,Hürriyet Güçer’den sonra Süpr ligde forma giyen Nevşehirliler arasına bir isim daha eklendi. Süper ligin yeni takımı Sanica Boru Elazığspor’un başarılı Kanat oyuncusu Köksal Yedek Aslen Avanos Göynük kasabamızdan olduğunu biliyormuydunuz.İşte Köksal Yedek kimdir…

Süper Ligde Bir Nevşehirli Köksal Yedek…
26 Ağustos 2012 Pazar 15:00

banner143
banner134

 Veysel cihan,Hürriyet Güçer’den sonra Süpr ligde forma giyen Nevşehirliler arasına bir isim daha eklendi. Süper ligin yeni takımı Sanica Boru Elazığspor’un başarılı Kanat oyuncusu Köksal Yedek Aslen Avanos Göynük kasabamızdan olduğunu biliyormuydunuz.İşte Köksal Yedek kimdir…

 

Profesyonel ligi olmayan Türkiyenin nadir  illerinden birisi olan Nevşehirimizde buna rağmen tesis zenginliği kamp için uygun zemin ve hava şartları ile bir çok takımların gözdesi olmayı başarıyor.

Fakar efsane Nevşehirsporun sahipsizlik adına tarihin tozlu sayfalarında bırakılması vatandaşları ve özellikle sporseverleri üzmeye devam ede dursun Süper lig arenasında Nevşehirli olduğunu bildiğimiz ve bununla övündüğümüz Veysel Cihan ve  Eskişehirli Hürriyet Güçer (Hacıbektaş-Köçektaş) dan sonra Nevşehir temsilcimiz olarak bir isimde Süper ligde mücadele veren ve Güneyin gakkoş ekibi Sanica Boru Elazığspor da oynayan Avanos Göynük kasabasından Nevşehirli Köksal Yedek te eklendi.

Aslen Avanos Göynük kasabasından olan Nevşehirli hemşerimiz genç ve başarılı futbolcu Köksal Yedek 1985 doğumlu. Nevşehirli hemşerimiz Köksal Yedek Zeytinburnuspor alt yapısından yetişmiş olup kanat oyuncusu olarak her iki ayağınıda mükemmel kullanmasıyla biliniyor.Uzun saçları nedeniyle Bob Marley Köksal olarak biliniyor.

Kayseri Erciyes formalarınıda daha önce başarıyla giymiş olan Köksal Yedek Elazığsporun Süper lige çıkmasında da büyük emeği vardı.27 yaşındaki Genç ve başarılı futbolcu Köksal Yedek’e futbol yaşamında başarılar diliyoruz.Son bir not olarak Köksal Yedek geçtiğimiz hafta ligin ilk maçında Fenerbahçe ye karşıda 90 dakika Elazığspor formasını giymiş ve 1-1 lik maçın göze batan iismleri arasında yer almıştı.

 

Kişisel Bilgiler

Doğum Yeri      :          AVANOS

Doğum Tarihi    :          17 Ocak 1985

Uyruk   :          TC

Futbolcu Temsilcisi       :         

Lisans Bilgileri

Lisans No         : 872047

Kulüp   : SANİCA BORU ELAZIĞSPOR

Sözleşme Başlangıç T.  : 15 Haziran 2012

Sözleşme Bitiş T.          : 31 Mayıs 2014


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
koksal yucel - 6 yıl önce
koksal yedek harika futbolcudur ve bizim goz bebegimizdir ismimiz aynı olmamakla birlikte aynı koyluyuz
Avatar
Hayrullah Seçen. - 5 yıl önce
Allah yolunu açık etsin...