banner461
banner195

Taekwondo Grup Müsabakaları Nevşehir’de Yapıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Taekwondo Federasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen Anadolu Yıldızları Taekwondo grup müsabakaları Nevşehir’de yapıldı.

Taekwondo Grup Müsabakaları Nevşehir’de Yapıldı
26 Ocak 2015 Pazartesi 18:13

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Taekwondo Federasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen Anadolu Yıldızları Taekwondo grup müsabakaları Nevşehir’de yapıldı.

Damat İbrahimpaşa Spor salonunda düzenlenen grup müsabakalarına Nevşehir’in yanı sıra Ankara, Kayseri, Konya, Sivas, Kırşehir, Kırıkkale, Aksaray, Niğde ve Yozgat illerinden sporcular katıldı.

Organizasyonunun aynı anda Türkiye’nin değişik 8 ilinde yapıldığını, müsabakaların yarı finallerinin ise önümüzdeki günlerde başka bir ilde yapılacağını kaydeden Takwendo Antrenörü Recep Işık, toplam 150 sporcunun katıldığı müsabakaların amacının sporcuların müsabaka deneyimi kazanması ve boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak olduğunu belirtti.

Nevşehir’den 12 Sporcu ile mücadele verdiklerini bildiren Işık, müsabakaların ilimizde düzenlenmesini sağlayan Gençlik Spor Bakanlığı ve Taekwondo Federasyonuna teşekkür etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.