banner461
banner195

Takdir Kamuoyunun

BAL Liginde mücadele veren Nevşehir Spor GK kulübü de Teknik Direktör Topuzoğlu’nun takımdan ayrılışının ardından bir açıklama yaptı.

Takdir Kamuoyunun
28 Ekim 2015 Çarşamba 11:59

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) BAL Liginde mücadele veren Nevşehir Spor GK kulübü de Teknik Direktör Topuzoğlu’nun takımdan ayrılışının ardından bir açıklama yaptı.


Açıklamada; “Taraftarımıza ve Nevşehir Spor camiasına 27 Ekim 2015 tarihi itibariyle Bülent Topuzoğlu’nun nedenini tam olarak anlayamadığımız bir şekilde yönetimimize görevi bırakmak istediğini söylemesi artık sağlığının stresi kaldıramadığını söylemesi ve futbolcularımıza yönelik ağır hakaretlerden sonra kendisiyle çalışma ortamı kalmamıştır. Kendisine yoksa bir takım için mi bizi bırakıyorsun dediğimizde önceden görüştüğü bir takım olmadığını söylemiştir. Fakat daha dün gece bu ayrılık gerçekleşmişken, Bayburt spor idmanında boy göstermesini kendisinin karakter durumunun ne olduğu konusunda herkese bir fikir vermektedir. Yönetimimizin temayülü herkes tarafından bilinir ki hoca göndermekten yana değil tartışarak eksiklerimizi gidermektir. Bu tarzımız zaman zaman eleştirilmiş olsa da doğru olanın sabretmek olduğunu düşünen bir anlayışa sahipken takım iyi durumda ve şampiyonluğa inanmış oyuncularımız varken bu duruma anlam veremedik. Takdiri taraftarımıza ve Spor kamuoyuna bırakıyoruz” ifadelerine yer verildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.