banner461
banner195

Takım Sayısı 10’a Çıktı

Nevşehir’de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Futbol İl Temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa organize ettiği U-13 Futbol Ligine katılacak takım sayısı son anda 10’a çıktı.

 Takım Sayısı 10’a Çıktı
25 Nisan 2015 Cumartesi 16:13

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Futbol İl Temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa organize ettiği U-13 Futbol Ligine katılacak takım sayısı son anda 10’a çıktı.

Nevşehir ASKF Başkanı Mustafa Avcı, U-13 Ligine katılmak isteyen takımlarının müracaatlarının alındığı son gün iki takımın daha lige katılmak için başvuruda bulunduğunu, bu takımların da eklenmesiyle önümüzdeki hafta başlayacak olan ligde toplam 10 takımın mücadele edeceğini söyledi.

Ligde A Grubunda; Eğitim Gençlik Spor, Nevşehir Spor GK, Ortahisar Belediye Spor, Polisgücü Gençlik Spor Kulübü ve Kapadokya Nevşehir Spor’un, B grubunda ise Telekom Spor, Diyanet Spor, Ürgüp Spor, Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi ile Göre Spor takımlarının mücadele edeceklerini belirten ASKF İl Başkanı Mustafa Avcı, ligde mücadele edecek olan tüm takımlara şimdiden başarılar temennisinde bulundu.

04 ve 08 Mayıs 2015 Tarihlerinde oynanacak müsabakalarla başlayacak olan ligde karşılaşmalar il merkezindeki 2 ve 3 No’lu çim futbol sahalarında oynanacak.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.