banner461
banner195

Takıma Tecrübemle Ağabeylik Yapmaya Geldim

Şu ana kadar yeni sezon öncesinde 16 dolayında transfer gerçekleştiren Nevşehir Spor GK formasını giyecek isimlerden biri de Çankırı Belediye Spor’dan takıma dahil edilen Stoper Yasin Çelik.

Takıma Tecrübemle Ağabeylik Yapmaya Geldim
10 Ağustos 2014 Pazar 14:21

banner143
banner134

 “Takıma Tecrübemle Ağabeylik Yapmaya Geldim”

NEVŞEHİR(MHA) Şu ana kadar yeni sezon öncesinde 16 dolayında transfer gerçekleştiren Nevşehir Spor GK formasını giyecek isimlerden biri de Çankırı Belediye Spor’dan takıma dahil edilen Stoper Yasin Çelik.

16 Yıldır Profesyonel olarak futbol hayatını sürdüren futbolcu, Nevşehir’in futbol liglerinde yıllardır varlığını sürdüren, Profesyonel bir takıma özlem duyan bir takım olduğunu ifade etti.

Takımın bu yıl sezon ki hedeflerine ulaşmasında kendisinin de katkısı olması için sahada uğraş vereceğini dile getiren Yasin Çelik, “1998 Yılında Profesyonel olarak liglerde top oynuyorum. Nevşehir Spor GK Yönetimine, Başkanımıza ve Teknik Direktörümüz Şanver Göymen hocamıza teşekkür ediyorum. Bana güvenerek bu takıma transfer edilmemdeki katkılarından dolayı. Yıllardır oynadığımız takımların büyük bir bölümünde burada kamp yapıyorduk. Bir çok takım burada kamp yapıyor ve Nevşehir bir futbol şehri aslında. Nevşehir’in bir profesyonel takıma özlemi var. Benim de bunda katkım olursa mutlu olacağım. Takımımıza tüm şehrin sahip çıkmasını ve desteklemesini istiyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.