banner461
banner195

'Taraftarın karşısına güçlü çıkacağız'

Nevşehirspor GK Kulüp As Başkanı Sedat Cantekin, sahada savaşan ve hırslı bir takım kurmayı hedeflerini söyledi.

'Taraftarın karşısına güçlü çıkacağız'
17 Haziran 2013 Pazartesi 19:24

banner143
banner134

 İÇ TRANSFER TAMAM

Nevşehirspor  GK de iç ve dış transferde sürdürdüğü çalışmalarını resmiyete dökecek. İç transferi büyük ölçüde çözen kırmızı beyazlılar, dış transfer için önümüzdeki günlerde görüşmelere başlayacak. Nevşehirspor  GK Kulüp As Başkanı Sedat Cantekin, Şampiyonluk için oluşturdukları kadronun sahada kazanmak adına mücadele edeceğini ve hedefi kovalayacağını söyledi. Cantekin, iç ve dış transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, iç transferde kalması istenen futbolcularla anlaşma sağladıklarını aktardı.

DIŞ TRANSFER ÇALIŞMALARI

Zirveye oynayan ve seyrederken zevk veren bir takım kurmaya çalıştıklarını ifade eden Cantekin “Nevşehirspor  GK’un layık olduğu Profesyonel lige taşınması noktasında çalışmalar yapıyoruz. Transfer komitemiz görüşmelerini sürdürüyor. Bu hafta içerisinde yapacağımız görüşmelerle dış transfere başlamış olacağız” dedi.

Cantekin ayrıca ilerleyen günlerde bir dizi ziyaretlerde bulunacaklarını sonrasında düzenleyecekleri basın toplantısında durum değerlendirmesi yapacaklarını ve bilgi alışverişinde bulunacaklarını bildirdi.Hoca görüşmeleri içinde çalışmaların devam ettiğini önümüzdeki günler içinde bu konuda kulübümüze ve camiamıza yakışır bir hocanın Takıma kazandırılacağını ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
taraftar - 6 yıl önce
aynen baskanıma katılıyorum bırlık zamanı olmalı sait taş nevşehıre gelmiş inşallah anlaşılır buyuk hoca adam her sene takım cıkarmış muthış adamlar getırır bekle bızı 3 lig