banner461
banner195

TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez Nevşehir ASKF'yi Ziyaret Etti

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (TASKK) Genel Başkanı Ali Düşmez, Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığını ziyaret etti.

TASKK Genel Başkanı  Ali Düşmez Nevşehir ASKF'yi Ziyaret Etti
07 Eylül 2016 Çarşamba 13:37

banner143
banner134
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (TASKK) Genel Başkanı Ali Düşmez, Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığını ziyaret etti.

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Vekili ve aynı zamanda Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, TFF İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, Nevşehir ASKF Yönetim Kurulu üyeleri Oktay Avcı ve Şenol Ünal tarafından karşılanan TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, bir süre Nevşehir ASKF ve TFF Yöneticileri ile sohbet etti.

 Gitmediğin yer senin değildir

Türkiye genelinde amatör spor kulüplerinin bir çok sorununun bulunduğuna dikkat çeken Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez, 3 dönemdir konfederasyon yönetiminde ve başkanlığını yaptığı oluşum içerisinde bu sorunların çözümüne yönelik önemli girişimlerde bulunduklarının da altını çizdi.
Federasyonların daha güçlenmesi ve spor alt yapısının Türkiye genelinde daha fazla etkin hale gelmesine büyük önem verdiklerine işaret eden TASKK Genel Başkanı Düşmez, “Konfederasyon olarak ülkemiz genelinde amatör spor kulüplerinin güçlenmesine ve daha etkin bir hale getirilmesine büyük önem veriyoruz. Yönetim Kurulu üyeliğim ve sonrasında konfederasyon genel başkanlığım süresince çeşitli vesilelerle gittiğim bütün illerde Amatör Spor Kulüpleri Federasyonlarımızı mutlaka ziyaret ediyorum. Federasyon başkanımız Sayın Mustafa Avcı’da Nevşehir’de bu işe gönül vermiş, amatör sporun değerini bilen bir isim. Kendisinin şahsında tüm yönetim kurulu üyelerimize de gösterdikleri fedakarlıklarla dolu çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Biz hep şunu söyledik. Gitmediğiniz yer sizin değildir. Bu anlayışla zaman zaman yine federasyonlarımızı ziyaret ederek sorunlarımızı ve çözüm önerilerini almaya devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.
Ziyarette Nevşehir ASKF Başkan Vekili Bayram Ekici ziyaret dolayısıyla TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez’e bir çiçek takdiminde bulundu.
TFF İl Temsilcisi M. Tolga Karaca ise kısıtlı zamanına rağmen TASKK Genel Başkanı Düşmez’in Nevşehir ASKF’yi ziyaretinden büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.