banner461
banner195

Tecrübe Nevşehir'de Konuşuyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen proje kapsamında kültür, sanat, spor gibi alanlarda ünlü isimler, tecrübelerini gençlerle paylaşmaya devam ediyor.

Tecrübe Nevşehir'de Konuşuyor
23 Şubat 2015 Pazartesi 23:12

banner143
banner134
 Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen proje kapsamında kültür, sanat, spor gibi alanlarda ünlü isimler, tecrübelerini gençlerle paylaşmaya devam ediyor. Proje çerçevesinde dizi ve sinema oyuncusu İsmail Hakkı ve  eski futbolcu ve spor yorumcusu   Ali GÜLTİKEN  26 Şubat Perşembe günü gençlerle söyleşi yapacaktır.Söyleşi öncesinde Rio Akrobatik Futbol Şov gösterisi ile programa renk katacaktır.

            Tecrübe Konuşuyor Projesi ile gençler geleceklerine yön verebilmeleri adına alanında tecrübe kazanmış isimlerle buluşarak, merak ettiği sorulara yanıt arayacaktır.

            Söyleşimize bütün Nevşehir halkı davetlidir.


Nevşehir Kültür Merkezi’nde moderatörlüğünü TRT Spor Spikeri Erdoğan Arıkan’ın yapacağı etkinlik, saat 15.00’da başlayacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Genc - 3 yıl önce
Bu tür organizayonlarda valilik onayı ile milli egitim Müdürlüğüne resmi yazi yaziliyor.bilgin olsun genclik.
Avatar
nev-lis - 3 yıl önce
türkiyede herşey tersine gidiyor..proğram gençlere gençler okula...enazından liselerin son sınıfları bu program için izinli olsalar..
Avatar
gençlik - 3 yıl önce
gençler o saatte okulda olacaklar. bu proğram saat 5 te olsada herkes gelebilseydi. bari okullardan o gün o saate izin alın da izleyelim...