banner461
banner195

Tenisin Kraliçeleri Yine Nevşehir Şampiyonu

2014-2015 Eğitim ve öğretim yılı Nevşehir Liseler arası tenis il birinciliği yarışmaları sonunda Gülşehir Anadolu lisesi Geleneği bozmayarak üst üste çıkıp 4 yıldır şampiyonluğuna bir yenisini ekleyerek 15-20 Aralıkta Mersin’de yapılacak Türkiye Şampiyonunda İlimizi temsil edecektir.

Tenisin Kraliçeleri Yine Nevşehir Şampiyonu
11 Aralık 2014 Perşembe 12:37

banner143
banner134

 2014-2015 Eğitim ve öğretim yılı Nevşehir Liseler arası tenis il birinciliği yarışmaları sonunda Gülşehir Anadolu lisesi Geleneği bozmayarak üst üste çıkıp 4 yıldır şampiyonluğuna bir yenisini ekleyerek 15-20 Aralıkta Mersin’de yapılacak Türkiye Şampiyonunda İlimizi temsil edecektir. Ayrıca liseli gençler katagorisinde ise Gülşehir çok programlı lise  erkek takımı şampiyon oldu.İkinciliği Gülşehir Anadolu lisemizin gençleri üçüncülüğü ise ürgüp tek. Meslek lisesi olmuştur.

Gülşehir ticaret meslek lisemizin kızlarıda 2. Olmuştur okulumuzda yapılan kupa töreninde okul müdürü Suat Erdoğan sporcuları ve emeği geçen öğretmenlerimizi kutluyarak bugüne kadar ilçemizin yüzakı olan sporcularımıza gerekli desteği vermek için çalışacağını belirtti. Beden Eğitimi öğretmeni İlhan Ekici yaptığı açıklamada bu sezon yapılan bütün kategorilerde Badminton – Tenis ve Voleybol maçlarında çifte kupa ile okulumuz ilde hiçbir okulun ulaşamayacağı başarıyı şimdiden yakalamıştır dedi. Hedeflerinin  her zaman olduğu gibi ilimizin Türkiyedeki sesi olmaya devam etmeye çalışacağız diyerek araç desteğinde bulunan sayın belediye başkanımız  Vahdi Arısoy  maddi desteklerini esirgemeyen Gülşehir kaymakamı sayın Murat Ertekin’ e teşekkür eden Ekici sırada Basketbol ve Hentbol maçlarındada  okulumuzu kupa ile taçlandırmak olduğunu belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.