banner461
banner195

Tertip Komitesi Kararını Açıkladı

İlk yarısı geçtiğimiz hafta sonunda tamamlanan birinci amatör ligde ertelenen ve daha sonrasında tekrar oynanan Hacıbektaş gücü – Hisar Spor maçı ile ilgili itirazları değerlendiren Futbol Tertip Komitesi müsabakanın Hisar Spor’un hükmen galibiyetine karar verdi.

 Tertip Komitesi Kararını Açıkladı
03 Aralık 2014 Çarşamba 19:10

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İlk yarısı geçtiğimiz hafta sonunda tamamlanan birinci amatör ligde ertelenen ve daha sonrasında tekrar oynanan Hacıbektaş gücü – Hisar Spor maçı ile ilgili itirazları değerlendiren Futbol Tertip Komitesi müsabakanın Hisar Spor’un hükmen galibiyetine karar verdi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, “Birinci amatör küme futbol liginin ilk yarı müsabakaları geçtiğimiz hafta itibariyle tamamlandı. Bu ligde ertelenen Hacıbektaş gücü – Hisar Spor karşılaşması ile ilgili tertip kurulumuz gerekli kararını aldı. Hisar spor kulüp başkanlığının konuya ilişkin bir dilekçesi komitemize ulaştı. 22 Kasım 2014 tarihinde kar yağışı nedeniyle ertelenen maçın 29 Kasım 2014 tarihinde oynandığı ifade ediliyor dilekçe de. Ayrıca Hacıbektaş gücü takımının 28 Kasım 2014 tarihi itibariyle Volkan Kaya isimli bir futbolcuya lisans çıkartarak müsabakada bu futbolcuya yer verdiği belirtildi. Konuyla ilgili gerekli araştırmalarda bulunan ve itirazı da değerlendiren tertip komitemiz ilgili mevzuat gereğince müsabakanın hükmen Hisar Spor lehine sonuçlanmasına karar verdi” açıklamasında bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.