banner461

Tırmanış müsabakaları sona erdi

Okul Sporları Faaliyet takviminde yer alan Küçükler- Gençler -Yıldızlar Spor Tırmanışı müsabakaları Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Salonunda düzenlenerek ödül töreni ile tamamlandı.

banner503
Tırmanış müsabakaları sona erdi
28 Şubat 2020 Cuma 12:57

banner143
banner134

Okul Sporları Faaliyet takviminde yer alan Küçükler- Gençler -Yıldızlar Spor Tırmanışı müsabakaları Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Salonunda düzenlenerek ödül töreni ile tamamlandı.

Müsabaka Sonuçları;

Yıldızlar Kız

1- Meryem Erva Uz   Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu

2- Sudem Çimentepe  75.Yıl Ortaokulu             

3- Sema Nur Erikci          Mehmet Gülen Ortaokulu

Yıldız Erkek

1- Mustafa Sacit   Sümer Özel Altınyıldız Ortaokulu

2- Bahadır Kağan Kart    Özel Altınyıldız Ortaokulu

3- Ömer Can Tanyil      Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu

Genç Erkek

1- Fahri Kafalı         15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi     

2- Alperen Uçar       Nevşehir Özel Yunus Emre Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

3- Mehmet Cihan Köse  15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi     

Genç Kız

1- Sevda Nur Güven   Özel Yunus Emre Anadolu Lisesi            

2- Esma Berkbilek     Nevşehir Özel Yunus Emre Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi    

3- Beyza Çakır            Özel Yunus Emre Anadolu Lisesi

Genç B Erkek

1-      Ebubekir Karakoyun      Özel Yunus Emre Anadolu Lisesi            

2-      Mustafa Kemal                    Kurt       Özel Yunus Emre Anadolu Lisesi            

Genç B Kız

1-      Zührenaz Demirekin          Özel Yunus Emre Anadolu Lisesi            

2-      Rabia Akar                          Nevşehir Özel Yunus Emre Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

3-      Senanur Naz Sivri                Özel Yunus Emre Anadolu Lisesi

Küçük Erkek

1-      Hasan Çınar Sarıkay  Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu

2-      Burhan       Kutlar              Mustafapaşa Ortaokulu              

Küçük Kız

1-      Zeynep     Eker                 75.Yıl Ortaokulu

2-      Reyyan      Seçgeler          H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu

3-      Melek Ertaş                    Özel Nevşehir Uğur Ortaokulu     

Minik Erkek

1-      Atakan      Şimşek               19 Mayıs İlkokulu          

2-      Kaan Özkul                        19 Mayıs İlkokulu              

3-      Hikmet     Tanyil                19 Mayıs İlkokulu          

Minik Kız

1-      Hümeyra Uz            19 Mayıs İlkokulu          

2-      Berra Şener             19 Mayıs İlkokulu          

3-      Eylül Varol             19 Mayıs İlkokulu   


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.