banner461
banner195

Transfer Çalışmalarında Daha Titiz Olacağız

Yeni sezonda ilimizi Bölgesel Amatör Ligde temsil edecek olan Nevşehir Spor GK da transfer çalışmaları henüz başlamadı. Ancak Kulüp Başkanı Nemci Cantekin, bu sezon transfer çalışmalarında daha titiz olacaklarının altını çizdi.

Transfer Çalışmalarında Daha Titiz Olacağız
30 Mayıs 2013 Perşembe 10:39

banner143
banner134

 Henüz hiçbir futbolcu ile anlaşma sağlamadıklarını ancak yakın zamanda transfer görüşmelerine başlayacaklarını söyleyen Nevşehir Spor GK Başkanı Cantekin, yeni sezon öncesinde takıma gönül veren, Nevşehir’e bende hizmet etmek istiyorum diyenleri takıma maddi, manevi katkı sağlamaya davet etti.

Önümüzdeki günlerde Kulüp Yönetimi olarak Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ı ve ardından Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret edeceklerini de kaydeden Nevşehir Spor GK Başkanı Cantekin, “Amatör spor kulüplerinde, Bölgesel amatör lig takımları da dahil olmak üzere futbolcular 1 yıllığına anlaşma yapıyor. Sezon sonunda kulübüne belirli bir para yatırmak suretiyle oyunca istediği kulübe gidebiliyor. Yaş durumuna göre serbest kalabiliyor ve kulübüne herhangi bir para yatırmadan istediği kulübe gidebiliyor. Biz futbolcularımıza uğurlarken kendilerine biz sizinle tekrar anlaşma yapabiliriz, bizimle görüşmeden başka kulüple anlaşma yapmamalarını istedik. Eğer şampiyon olacak bir takım kuracaksak Valisi, Milletvekili, Belediye Başkanları, Sivil toplum Kuruluşları taşın altına elini koymaları gerekiyor. Kulüp olarak böyle bir durumda öncelikle teknik direktör ile ardından geçtiğimiz sezondan takımımızda kalmasını istediğimiz futbolcularla, ardında da şampiyonluğa oynayabileceğimiz belirlediğimiz futbolcularla anlaşma yoluna gideceğiz. Bu sezon transfer görüşmelerinde daha titiz olacağız. Herkesin Nevşehir için bir araya gelmesi gerekiyor. Bu takımın tesis sorunu yok, yemekhane sorunu yok, hiçbir kimseden reklam dışında beş kuruş talep etmedik. Bütün harcamaların bizim üzerimize bırakılmamasını istiyoruz. Valimize, Belediye başkanımıza gidip desteklerini isteyeceğiz. Bu takım Nevşehir’in. Nevşehir’i seviyorum, Nevşehir’e hizmet istiyorum diyenlerin bu takıma sahip çıkmalarını istiyoruz. Şu an da kimseyle anlaşmış değiliz. Klas oyuncular listemizde. Bunları da takımımıza transfer etmeye gayret edeceğiz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.