banner461
banner195

TÜFAD Nevşehir Şube Başkanı Kenan Gerçeker'den Önemli Açıklamalar

TÜFAD Nevşehir Şube Başkanı Kenan Gerçeker: "Sizlerle çok anlamlı ve bir o kadarda önemli etkinlikleri paylaşmak istiyorum." dedi.

TÜFAD Nevşehir Şube Başkanı Kenan Gerçeker'den Önemli Açıklamalar
13 Nisan 2016 Çarşamba 12:01

banner143
banner134
Geçtiğimiz yıl  çocuk futbolu grassroots projesi kapsamında 1. Düzenlediğimiz  2002 doğumlu Nevşehirli çocuklarımızı    götürmüştük bu yıl .2 . incisinide düzenleyip İlimizden 14 Tane çocuğumuzu .01.04.2016 tarihinde Antalya Manavgat sueno hotelde TÜFAD Tarafından organize edilen.TÜFAD Geleceğin yıldızları Futbol Şenliği’’için  Nevşehir TÜFAD Olarak  Bizde Yerimizi Aldık.Büyük İlgi gören bu organizasyon,.Türkiye Futbol Federasyonu  Olmak üzere Birçok kulübümüzün oyuncu izleme ekibi tarafından izlenmiş,Genç milli takımlarımıza ve Kulüplerimize Birçok Futbolcu Kazandırılmıştır. 32 İlin Katıldığı Bu organizasyonda 500 Çocuğumuz un buluşması sağlanmıştır.
 
 
500 sporcu ile birlikte Hepimiz kardeşiz’’Çocuklar hepgülsün’’Yaşasın spor ‘’ve benzeri Pankartlarla Barış ve Kardeşlik mesajları verilmiştir.TÜFAD.Nevşehir Şubesi Olarak .2013 .yılından beri  İldeki Çocuklarımızın Gelişmelerden Geri kalmaması  ve gelişmeleri için Elimizdeki imkanları sonuna kadar kullanıp;Nevşehir  deki  Çocuklarımız a Katkı sunmaya ve değer katmaya devam ediyoruz.16-26-şubat.2016 tarihinde açmış olduğumuz.C Futbol Antrenörlük Kursu ve İlçelerimiz Dahil Düzenlediğimiz Çocuk Futbol müsabakaları ve 2 Yıldır Antalya daki Şenliklere götürdüğümüz çocuklarımızdır. İlimize ve çocuklarımız a Faydası olacak bu ve benzeri Çalışmalarımızda Bizlere Destek olan,Nevşehir Belediye Başkanı Sayın.Hasan ÜNVER VE R-Nevşehir Belediye Başkan yardımcılarımız.-Sayın Yücel MENEKŞE-Sayın Mustafa ÜNLÜER VE Ersen DÖRTKOL –Sayın İbrahim SALAŞ- Sayın Nafiz ÇALIŞKANER- Basın Mensupları Dostlarımız VE Diğer Nevşehirli Hemşerilerimiz e  Verdikleri Katkılardan dolayı TÜFAD Nevşehir Şubesi Adına Teşekkür eder Saygılar sunarız     Saygılarımla.
 
Kenan GERÇEKER
TÜFAD Nevşehir Şube Başkanı

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.