banner461
banner195

TÜFAD Olgunlar Turnuvası

04.07.2016 tarihinde düzenlenen 40 yaş üstü üyelerinin katıldığı TÜFAD olgunlar futbol turnuvasına Nevşehir şubesi olarak katıldılar.

TÜFAD Olgunlar Turnuvası
13 Nisan 2016 Çarşamba 12:43

banner143
banner134
04.07.2016 tarihinde düzenlenen 40 yaş üstü üyelerimizin katıldığı TÜFAD olgunlar futbol turnuvasına Nevşehir şubesi olarak katıldık.25 ilin geldiği organizasyonda ilimizi başarı ile temsil edip centilmence mücadele ederek oynayanlar olarak  zevk aldığımız gibi seyredenlerde müsabakalarımızı zevkle seyrettiler. 8 erli takımlarla 25 er dakikalık 2 devre halinde oynanan müsabakalar da Nevşehir i en iyi şekilde temsil ettik.
Toplamda 25 ilin katıldığı bu organizasyonda 6. olduk. Çekilen kura sonucu Nevşehir’in gurubu bronz gurup olarak belirlendi bronz gurupu 1 inci olarak   tamamlayan Nevşehir TÜFAD şubesi olgunları olarak ilk  kupa mızı kazandık. Şehrimizi en iyi şekilde temsil eden değerli TÜFAD üyesi hocalarımızla birlikte bir ilke daha imza atmanın mutluluğunu yaşadık.turnuvaya katılan  ve en iyi şekilde Nevşehir’i temsil eden.değerli TÜFAD üyesi hocalarımıza teşekkür ederiz.
 
TÜFAD NEVŞEHİR ŞUBESİKaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NECMİ CANTEKİN - 2 yıl önce
NEVŞEHİR TÜFAD'I TEBRİK EDİYORUM.
BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.