banner461
banner195

TÜFAD Projesi Kaynak Bekliyor

TÜFAD Başkanı Kenan Gerçeker, TÜFAD’ın ilimizde kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalar ve bundan sonraki süreçte yapmayı planladığı çalışmalarla ilgili bilgiler aktardı.

 TÜFAD Projesi Kaynak Bekliyor
21 Nisan 2015 Salı 19:17

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) TÜFAD Başkanı Kenan Gerçeker, TÜFAD’ın ilimizde kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalar ve bundan sonraki süreçte yapmayı planladığı çalışmalarla ilgili bilgiler aktardı.

TÜFAD Genel Merkezinin ve Nevşehir Şubesinin önümüzdeki günlerde hayata geçirmeyi planladığı projeler konusunda bilgiler veren Şube Başkanı Kenan Gerçeker, “Genel merkezimizin onayı alınarak yapılan çalışmada 50 yıl da 50 bin çocuğa ulaşmak en büyük hedeflerimizden biri. 2002 Yılı doğumlu il karması oluşturacağız. Bu sporcularımızı Antalya iline götürüp orada kampa alınacak. 2002 doğumlu sporcularımızın taramasını yapacağız. Başarılı sporcularımızı ilimize kazandıracağız. İlimizde futbolun gelişmesi için önemli bir proje hazırladık. Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver’e seçimler öncesinde götürdük. Kendisi bu projemize destek olacağını belirtti. Seçim sonrasında da konuyu takip ettik. Bize projeyle ilgili çalışmalarımız devam ediyor yanıtı verildi. Bu projeyi takip ederek bir an önce gerçekleşmesi için üzerimize düşeni yerine getireceğiz. 06-15 yaş grubu sporcularımızı içeren bu projenin hayata geçirilmesini TÜFAD Başkanı ve yönetimi olarak ciddi manada önemsiyoruz” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.