banner461
banner195

TÜFAD’ın Projesinde Son Durum Ne?

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Nevşehir Şube Başkanlığı ilimiz futbol alt yapısının kuvvetlendirilmesi amacıyla hazırladığı projeyi sundu.

 TÜFAD’ın Projesinde Son Durum Ne?
21 Mart 2015 Cumartesi 14:47

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Nevşehir Şube Başkanlığı ilimiz futbol alt yapısının kuvvetlendirilmesi amacıyla hazırladığı projeyi sundu.

TÜFAD Nevşehir Şube Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaretinde sunulan projenin kabul görmesi durumunda ilimiz futbol alt yapısına çok önemli bir katkının sağlanacağına değinen Şube Başkanı Kenan Gerçeker, “Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Sayın Hasan Ünver’i TÜFAD Nevşehir Şubesi Yönetim Kurulu Olarak Derneğimizin Tanıtımı için Yapmış olduğumuz ziyaret Samimi bir havada geçti. İlimizdeki Spor ve Futbol un Geliştirilmesinin başlangıcı olarak İlerleyen zamanda Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver’in Destekleri ile Ortak bir projemizi hayata geçirmek için hazırlıklarımızı tamamlayıp; Proje öngörüsünü Sayın Mustafa Alevli’ye Teslim ettik. Bu proje hayata geçirilir ise Nevşehir de Altyapı Çalışması anlamında bir ilk olacak. Devamlılığında ise Yetenekli sporcular; TÜFAD Antrenörleri tarafından 6 Aylık Futbol eğitim ve öğretimi verilecek” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.