banner461

Türkiye Binicilik Federasyonu Yarışma Koordinatörü Avanos'ta

Türkiye Binicilik Federasyonu Yarışma Koordinatörü Levent Önce, Avanos Kaymakamı Muhammed Sait Baytok’u makamında ziyaret etti.

banner503
Türkiye Binicilik Federasyonu Yarışma Koordinatörü Avanos'ta
09 Temmuz 2017 Pazar 13:34

banner143
banner134
7-9 Temmuz tarihleri arasında Avanos’ta başlayacak olan Türkiye atlı dayanıklılık şampiyonası nedeniyle ilçemizde bulunan Türkiye Binicilik Federasyonu Türkiye Şampiyonası Teknik Delegesi ve Yarışma Koordinatörü Levent Önce, Avanos Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Kerem Yılmaz ve Türkiye Binicilik Federasyonu Nevşehir İl Temsilcisi Nagihan Tokmak Kaymakam Muhammed Sait Baytok’u makamında ziyaret ettiler.
Ziyaret sırasında Binicilik Federasyonu ve Yarışma Koordinatörü Levent Önce binicilik federasyonu adına Kaymakam Baytok’a  plaket takdim etti.
Nazik ziyaretlerinden ve plaketlerinden dolayı heyete teşekkürlerini sunan Kaymakam Muhammed Sait Baytok, çalışmalarında başarılar diledi.

Türkiye Binicilik Federasyonu Yarışma Koordinatörü Levent Önce'nin ikinci durağı Avanos Belediyesine oldu.

Türkiye Binicilik Federasyonu Yarışma Koordinatörü Levent Önce, Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce’yi ziyaret etti
8-9 Temmuz tarihleri arasında Avanos’ta başlayacak olan Türkiye atlı dayanıklılık şampiyonası nedeniyle ilçemizde bulunan Türkiye Binicilik Federasyonu Türkiye Şampiyonası Teknik Delegesi ve Yarışma Koordinatörü Levent Önce, Türkiye Binicilik Federasyonu Nevşehir İl Temsilcisi Nagihan Tokmak ile birlikte Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce’yi makamında ziyaret ettiler.
Ziyaret sırasında Binicilik Federasyonu ve Yarışma Koordinatörü Levent Önce binicilik federasyonu adına Başkan İnce’ye plaket takdim etti.
Nazik ziyaretlerinden ve plaketlerinden dolayı heyete teşekkürlerini sunan Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek çalışmalarında başarılar diledi.
 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.