banner461
banner195

Türkiye Genç Erkeler Voleybol Şampiyonası Avanos’ta Başlıyor

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanlığının Genç Erkekler Voleybol okul grup müsabakalarının 1.nci Ayağı, 13-15 Şubat 2013 tarihleri arasında Avanos Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak.

Türkiye Genç Erkeler Voleybol Şampiyonası Avanos’ta Başlıyor
11 Şubat 2013 Pazartesi 18:17

banner143
banner134

 Aksaray, Ankara, Çankırı, Karaman, Kayseri, Kırşehir, Konya, Mersin, Yozgat ve Nevşehir’den olmak  üzere ; 10 takımın iştirak edeceği  müsabakalar, 3 gün devam edecek. Her gün 4 müsabaka oynatılması planlanan organizasyonun saat 10’da başlatılması hesaplanmaktadır.

 

                Müsabakalar sonucunda gruplarında 1. Olan takımlara kupaları, düzenlenen törenle verilecektir.

 

                Ayrıca 16 Şubat 2013 Cumartesi günü saat 13 ve 14 de 2012-2013 sezonu Genç Erkekler (Topaklı Belediyespor - Ürgüp Kız Teknik Meslek Lisesi) ve Genç Kızlar (Kapadokya Avanosspor-Topaklı Belediyespor) voleybol Nevşehir İl 1.’liği müsabakaları da İlçemiz, Atatürk Spor Salonu’nda oynatılacaktır.

 

                Türkiye Şampiyonasında il’imizi temsil edecek olan Avanos (Topaklı-Çalış) Kapadokya Çok Programlı Lisesi ile İl 1. Liginde mücadele eden Kapadokya Avanos Spor ve Topaklı Belediye Spor Takımlarımıza da üstün başarılar diliyor ve de tüm voleybol sever Avanosluları spor salonuna bekliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.