banner461
banner195

U-11 Ligine 6 Takım Katılacak

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir´de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı ile Futbol İl Temsilciliğinin birlikte organize ettiği U-11 Futbol Ligi Salih Armağan minikler şenliği müsabakaları 22 Haziran 2015 Pazartesi günü başlayacak.

U-11 Ligine 6 Takım Katılacak
20 Haziran 2015 Cumartesi 15:03

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir´de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı ile Futbol İl Temsilciliğinin birlikte organize ettiği U-11 Futbol Ligi Salih Armağan minikler şenliği müsabakaları 22 Haziran 2015 Pazartesi günü başlayacak.

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı, 6 takımın katılacağı U-11 Futbol ligi müsabakalarının bu yıl eski futbol il temsilcisi Salih Armağan adı ile düzenleneceğini belirtti.

U-11 Futbol ligi Salih Armağan minikler şenliği olarak düzenlenecek müsabakalara Ortahisar Göreme Belediye Spor, Nevşehirspor GK, Eğitim Gençlik Spor, Kapadokya Göreme Belediye Spor,Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Gençlik Spor ile Diyanet Gençlik Spor takımlarının katılacaklarını kaydeden ASKF Başkanı Mustafa Avcı, Nevşehir merkez 2 ve 3 nolu çim sahalarda oynanacak olan müsabakaların oldukça renkli geçmesini beklediklerini de sözlerine ekledi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.