banner461
banner195

U-15 Ligi 3. Hafta Başlayacak

Nevşehir’de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı, Futbol İl Temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünün organizasyonunda gerçekleştirilecek olan U-15 Futbol Ligi müsabakalarının Ekim ayının üçüncü haftasında başlatılacağı bildirildi.

U-15 Ligi 3. Hafta Başlayacak
01 Ekim 2015 Perşembe 16:39

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı, Futbol İl Temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünün organizasyonunda gerçekleştirilecek olan U-15 Futbol Ligi müsabakalarının Ekim ayının üçüncü haftasında başlatılacağı bildirildi.

ASKF Başkanı Mustafa Avcı, geçtiğimiz futbol sezonunda düzenlenen 8 futbol alt yapı liginin bu yeni sezonda da düzenlenmeye devam edileceğini belirtti.

Geçtiğimiz sezon alt yapı liglerine ilimizdeki iş adamlarının maddi katkılarının da sağlanmaya başladığını belirten Nevşehir ASKF Başkanı Avcı, “Geçtiğimiz sezon içerisinde 8 futbol alt yapı ligi düzenledik. Ve bu liglere katılım oldukça iyi oldu. Bu yeni sezonda katılımın da, iş adamlarımızın bu liglerimize ilgisinin de artmasını bekliyoruz. Alt yapı liglerinden bu sezon ilki olacak U-15 Ligi müsabakalarını Ekim ayının üçüncü haftasında başlamasını planlıyoruz. Geçtiğimiz sezon 6 takımın mücadele verdiği bu lige bu yıl daha fazla takımın katılmasını arzu ediyoruz” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.