banner461
banner195

U-19 Finali 11 Şubat’ta

Futbol il temsilcisi M. Tolga Karaca, Futbol Tertip Kurulunun kararı ile geçtiğimiz günlerde U-19 Yarı Final maçında Özel İdare Spor – Nevşehir Spor GK takımları arasında oynanan ve maçın orta hakemine yapılan fiili saldırı nedeniyle ertelenen maçla ilgili kararın verildiğini, Nevşehir Spor GK takımının 3-0 galip sayıldığını söyledi.

 U-19 Finali 11 Şubat’ta
07 Şubat 2015 Cumartesi 17:47

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Futbol il temsilcisi M. Tolga Karaca, Futbol Tertip Kurulunun kararı ile geçtiğimiz günlerde U-19 Yarı Final maçında Özel İdare Spor – Nevşehir Spor GK takımları arasında oynanan ve maçın orta hakemine yapılan fiili saldırı nedeniyle ertelenen maçla ilgili kararın verildiğini, Nevşehir Spor GK takımının 3-0 galip sayıldığını söyledi.

Kurulun söz konusu kararı amatör futbol müsabaka talimatının 19. maddesi gereğince aldığını kaydeden Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, alınan bu karar doğrultusunda U-19 futbol liginin final maçında Nevşehir Spor GK takımının daha önce finale yükselen Ürgüp Sporun rakibi olacağını ifade etti.

U-19 Final müsabakasının 11 Şubat 2015 Çarşamba günü Nevşehir Merkez 2 Nolu çim sahada oynanacağını da söyleyen Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca her iki takıma da başarılar diledi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vasip sahin - 3 yıl önce
okulların tataıl olması