banner461
banner195

U-19 Ligi Başlıyor

Nevşehir’de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı, İl Futbol Temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünce organize edilen U-19 Futbol ligi müsabakaları 12 takımın katılımı ile bu hafta sonundan itibaren başlıyor.

U-19 Ligi Başlıyor
20 Kasım 2015 Cuma 13:39

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı, İl Futbol Temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünce organize edilen U-19 Futbol ligi müsabakaları 12 takımın katılımı ile bu hafta sonundan itibaren başlıyor.


A Grubunda; Telekom Spor, Kapadokya Nevşehir Spor, Kozaklı Spor, APAK Acıgöl Spor, Diyanet Gençlik Spor ve Hacıbektaş Gücü takımlarının katılacakları lige B Grubunda Kaymaklı Belediyesi Gençlik Spor, Kapadokya Göreme Spor, Ürgüp Spor, Nevşehir Gençlik Spor, Ortahisar Belediyesi Göreme Spor ile Çat Gençlik Spor takımları katılacaklar.

21-22 Kasım tarihlerinde oynanacak müsabakalarla başlayacak olan lig öncesinde gerek Nevşehir ASKF Genel Başkanı Mustafa Avcı, gerekse Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, ligde mücadele edecek tüm ekiplere başarılar temennisinde bulundular.

Ligde A Grubunda ; APAK Acıgöl – Telekom Spor, Diyanet Gençlik Spor – Kozaklı Spor ve Kapadokya Nevşehir Spor – Hacıbektaş Gücü maçları oynanırken, B Grubunda; Ortahisar Belediye Göreme Spor – Ürgüp Spor, Çat Gençlik Spor – Kapadokya Göreme Spor, Kaymaklı Belediye Spor –Nevşehir Spor Gençlik müsabakaları oynanacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.