banner461
banner195

Üniversite Takımımız Seriye Bağladı ... 72- 47

Türkiye Basketbol Bayanlar 2. Liginde Nevşehir’imizi temsil eden Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü bayan basketbol takımı karşılaştığı Yalova Vip takımını 72- 47 yenerek galibiyet serisine devam etti.

Üniversite Takımımız Seriye Bağladı ... 72- 47
13 Ocak 2014 Pazartesi 10:43

banner143
Nevşehir Galip Geldi
İlgili Galeriye Git
banner134
 Türkiye Basketbol Kadınlar 2. Liginde Nevşehir’imizi temsil eden Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü bayan basketbol takımı karşılaştığı Yalova Vip takımını 72- 47 yenerek galibiyet serisine devam etti. Müsabakaya Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübünün organizasyonu ile salona gelenlerin lokum ikram edilerek karşılanması ve Mevlid Kandilinin pankartla kutlanması büyük takdirle karşılandı.

 Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübünün geleneksel hale getirdiği müsabaka öncesi misafir takıma takdim edilen plaketi Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç takdim etti. Müsabaka, Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü takımının kontrolünde başlayıp kontrolünde 72-47 bitti. Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü antrenörü Mustafa Yarılı maç sonunda yaptığı açıklamada, rahat bir oyun oldu bütün oyuncularımız istediğimiz süreleri alarak kendilerini görme fırsatı yakaladılar dedi. Takımın oyuncularından Lütfiye’de iyi maç oldu, galip geldiğimiz için mutluyuz. Tüm taraftarımıza teşekkür ederiz dedi.  Müsabaka sonunda tüm takımı ve teknik ekibi soyunma odasında ziyaret ederek tebrik eden Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, başarıların devamını diledi. Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın’da, desteklerinden dolayı başta Rektörümüze ve tüm bu takıma sahip çıkanlara teşekkür etti. Taşğın, gayretimiz ve çabamız NEVŞEHİR’imizin hak ettiği yeri almasıdır. Bu heyecanımızı anlayanlara desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Taşğın, bu vesile ile tüm mazlum ve mahzunların Mevlid Kandilini tebrik eder, birbirimize karşı saygının artmasını temenni ederim dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.