banner461
banner195

Ünlüer, ulusal müsabakalarda dereceye giren atletizmcileri ödüllendirdi.

Nevşehir Spor İl Müdürümüz Mustafa Ünlüer, 2013 yılında ulusal müsabakalarda dereceye giren atletizmcileri ödüllendirdi.

Ünlüer, ulusal müsabakalarda dereceye giren atletizmcileri ödüllendirdi.
22 Nisan 2013 Pazartesi 16:41

banner143
banner134

 Atletizm Antrenörlerimiz Resul KÖSTEKÇİ ve İsa DEMİR başarılı sporcularından  Oğuzhan Benli, Erdem Öz, Anıl Kalaycı, Burcu Kızılırmak ve Furkan Güvercinli ile birlikte İl Müdürümüzü makamında ziyaret ettiler.

Atletizm Antrenörümüz Resul KÖSTEKÇİ, sporcularımızın gelecek vadeden sporcular olduğunu belirterek Nevşehirli Atletizmciler tarafından Dünya ve Balkan Şampiyonalarında gösterilen başarıları devam ettireceklerini söyledi.

Sporcularla sohbet eden ÜNLÜER, sporcuların müsabakalardaki başarılarını okulda da aynı şekilde devam ettirmeleri gerektiğini söyleyerek eğitimin öneminden bahsetti. Ziyaretin sonunda İl Müdürümüz sporcuları ödüllendirerek hatıra fotoğrafı çektirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KIRMIZI BEYAZ - 5 yıl önce
bu şehrin gururu nevşehirspor destek görmedikten sonra atletizimi kim ne yapsin ben ilk defa duyuyorum atletizmi falan birakin bu boş işleri dünyada futboldan başka o kadar insani kim bir araya getirebilir