banner461
banner195

Ünlüer’den Tam Destek

Nevşehir’de son yıllarda spor alanında birçok başarının altında imzası bulunan atletler, il müdürünün de desteğiyle yeni yıla giriyor.

 Ünlüer’den Tam Destek
30 Aralık 2014 Salı 16:35

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de son yıllarda spor alanında birçok başarının altında imzası bulunan atletler, il müdürünün de desteğiyle yeni yıla giriyor.

Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi nezaretinde yeni müsabakalara hazırlanan ilimiz atletlerine 2014 yılı boyunca olduğu gibi yeni yılda da destek olacağı gözlenen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, zaman zaman sporcuların 3 Nolu çim sahada yapılan antrenmanlarını da takip ediyor.

Sporcuların durumları hakkında Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi’den bilgiler de alan Ünlüer, yeni yılda atletizmcilerin gerek Puanlı atletizm yarışmalarında, gerekse Kros liglerinde fırtına gibi eseceklerinden emin.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
Bu ünlüer ne yapıyorda Allah Aşkın'a destek veriyormuş hani Nevşehir'de herhangi bi turnuva varmı yok milletin başarısı ile övünmeyelim herkes kendine baksın
Avatar
RESUL KÖSTEKÇİ - 3 yıl önce
haksizliğin karşisinda susan di̇lsi̇z şeytandir. başari bi̇r eki̇p i̇şi̇di̇r eğerki̇ sporcularim bu kadar başarili i̇se bunun en büyük sebebi̇ trafimizca i̇stendi̇ği̇nde bi̇ze veri̇len kamplardir ve yarişlara gi̇di̇ş ve dönüşler ucakla yapilmaktadir yi̇ne bütün sporcularim en kali̇teli̇ yariş ve antrenman malzemesi̇ne sahi̇p ayrica sporcularim i̇çi̇n özel yurt dişindan yariş çi̇vi̇li̇ ayakkabi geti̇rlmi̇şti̇r yani̇ arkadaşim uzaktan yoru yapiyorsunuz günaha gi̇ri̇yorsunuz geli̇n bi̇ sorun i̇şi̇n başida olan bi̇zlere dedi̇mya başar eki̇p i̇şi̇ bunun i̇çi̇nde okullar ai̇leler öğretmenler ve i̇l müdürü vardir şunada emi̇n olun bu destek sürdüğü sürece nevşehi̇rden oli̇mpi̇yat sporcusu çikacaktir i̇yi̇ günler