banner461
banner195

Ünlüer’in Yüzü Gülüyor

Nevşehir il merkezinde son birkaç yılda çok büyük yatırımlara imza atan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer’in yüzü gülüyor.

 Ünlüer’in Yüzü Gülüyor
24 Mayıs 2014 Cumartesi 18:44

banner143
banner134

 Ünlüer’in Yüzü Gülüyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir il merkezinde son birkaç yılda çok büyük yatırımlara imza atan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer’in yüzü gülüyor.

Bir yandan önümüzdeki aylarda hizmete girecek olan Yarı Olimpik Havuzun inşasının tamamlanarak hizmete açılması için son rötuşların yapılmasının yanında önümüzdeki günlerde yine hizmete girecek olan yeni gençlik merkezinin sorunsuz tamamlanıyor olması nedeniyle yüzü gülen İl Müdürü Mustafa Ünlüer, oldukça keyifli.

Son yıllarda ilimizde görev yapmış il müdürleri arasında Merhum Nadir Yapsakaloğlu’ndan sonra spor yatırımları konusunda en şanslı il müdürleri arasında yer alan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer’i keyiflendiren gelişmelerden biri de yıllardır Damat İbrahimpaşa Spor salonunun ilimizdeki tüm spor organizasyonlarının yükünü çekmesi nedeniyle duyulan sıkıntının büyük ölçüde giderilecek olması.

Yeni gençlik merkezi içerisinde bulunan salonun ilimizdeki çeşitli salon sporlarına antrenman sahası olarak kullanabilecek olması Damat İbrahimpaşa Spor salonunun yükünün de azaltılması anlamına gelecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sporcu - 4 yıl önce
arkadaş haber arşivlerine baksak 10 -15 haberde havuz tamamlanıyor- genclık merkezi tamamlanıyor hanı ya nerde ? sporcu fabrikası nerde? arkadaş birde orda spor yapanlara sorun bakalım gerçekten memnunlarmıymış ?
Avatar
sporcu - 4 yıl önce
sahaya 3 yılda zor lamba yapan mudur bey havuzu zamanında nıye teslım edememiş sankı gece gunduz uykusuz kalıyor yatırım yapmak için devlet her yere havuz yapala 5 yıl oldu bizim kı daha yeni bu havuza mıllet vekıllerıde sahıp çıkıyor onuda soleyım :)
Avatar
gerçek sporcu - 4 yıl önce
sporcu diye kendinize isim yazmişınız ama ne yazık ki gerçek sporcu olsaydınız tesislerin durumu ve spor alanındaki faaliyetler hakkında da bilginiz olurdu buradan inşalara laf söylemek yerine sıkıntınız varsa müdürlüğe başvurabilirsiniz başta il müdürü olmak üzere çalışanlar gelen herkesle gayet ilgili bilgi paylaşımına açık.ayrıca milli bir sporcu olarak ilimizde spor adına emeği geçen herkese teşekkürederim.