banner461
banner195

Ünver; “ Nevşehirspor’a  Desteğimizi Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”

Nevşehir Belediye Başkanı Ünver: “ Nevşehirspor’a  Desteğimizi Sonuna Kadar Sürdüreceğiz” dedi.

Ünver;  “ Nevşehirspor’a  Desteğimizi Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
08 Kasım 2017 Çarşamba 11:44

banner143
banner134
Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir’in ortak gururu olan Nevşehirspor’un başarılı olması için her zaman destekçi olduklarını belirtti. Nevşehirspor’un BAL liğinde hedeflenen noktaya ulaşacağından en ufak bir şüphesinin olmadığını dile getiren Ünver “ Şehrimizin ortak gururu olan Nevşehirspor’umuz BAL liginde,bizlerinde halkımızın da destekleri ile hedeflenen başarıyı bize kazandıracaktır,  bundan zerrece şüphe duymuyorum.  Nevşehirspor gerek futbolcu,teknik yönetici ve kulüp yöneticileri ile hedefe odaklanan bir anlayış içerisinde hareket ediyor.  Bu şehrin belediye başkanı olarak ekibimizin başarısı için her zaman desteğimiz devam edecek. Sizleri kesinlikle yarı yolda bırakmayacağız.” Dedi.

Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç’da ,yönetim kurulu olarak Nevşehirspor’un başarısı için ortak çözümler oluşturma yönünde  çalışmalar yaptıklarını belirtti. Ligde hedeflenen başarının ortaya çıkması yönünde başta Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver olmak üzere tüm taraftarlara ve bu şehrin başarısını gönüllerinde coşkulu hale getiren tüm hemşehrilerine teşekkür eden Dirikoç daha sonra şöyle konuştu: “ Başta Belediye Başkanımız sayın Hasan  Ünver’in kulübümüze olan destekleri için sonsuz teşekkürlerimizi ifade etmek istiyorum. Tüm yönetim kurulu arkadaşlarımız, belediye başkanımız, valimiz, milletvekillerimiz, diğer belediye başkanlarımız, işadamlarımız, sanayicilerimiz ve fedakar  taraftarlarımızın da yakın ilgi ve destekleri ile, herkesin bizden beklediği başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz.” dedi.

Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç daha sonra  ziyaretin anısına Belediye Başkanı Ünver’e üzerinde 50 yazan Nevşehirspor forması ve saat hediye etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.