banner461
banner195

Ve Nevşehirspor'u Nevşehir Belediyesi sahipleniyor

13 Yıl aradan sonra 3.Lige yükselme başarısı gösteren ve ardından da Kulüp Yönetiminin istifa etmesiyle boşta kalan Nevşehirspor'da sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Ve Nevşehirspor'u Nevşehir Belediyesi sahipleniyor
14 Haziran 2018 Perşembe 00:50

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Nevşehir 27.Dönem Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Milletvekili Adayları Yücel Menekşe, Emre Çalışkan, Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar ve Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ile bu gece acil Nevşehirspor gündemi ile belediye'de toplandı.

Toplantıda alınan karar gereği 3.Lig temsilcimiz Nevşehirspor'u TFF. 3.Liginde Nevşehir Belediyesi alması ve bu konuda resmi açıklamanın heran yapılması bekleniyor.

İl Başkanı vekiller ve belediye Başkanı olarak Nevşehirspor’a bugüne kadar emek veren herkese ve bugün de 3. Lige çıkmasında büyük emekleri olan Salih Başkan ve yönetimine de çok teşekkür ediyoruz.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27.Dönem Nevşehir Adayı Mustafa Açıkgöz: "Nevşehir Belediyespor Hayırlı Olsun. Sevdamız Nevşehirspor’umu zu her zamanki gibi yalnız bırakmadık. Nevşehirspor’umuzu Nevşehir Belediyemiz bünyesinde sahipleniyoruz. İl Başkanımız, milletvekillerimiz, belediye başkanımız nezninde AK kadrolar 3. Ligde de takımının yanında..." dedi.

Açıkgöz:"Nevşehirspor’umuzun Nevşehir Belediyespor olarak 3.Lig’de de her daim destekçisi olacağız. İl Başkanımız, milletvekillerimiz, belediye başkanımız nezninde AK kadrolar 3. Ligde de takımının yanında. Hayırlı olsun." dedi.

Bu sene zezona 3. Ligde mücadele eden Nevşehirspor’un ismi Nevşehir Belediyespor Olarak Değiştirilecek. 

Haber: Mustafa Ferveren

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.