banner461

Vekiller Yoksa, Biz Varız

BAL Liginde 8. Haftası geride kalan ligde Nevşehir Milletvekillerinin bu sezon sık sık Nevşehir Spor GK maçlarına gelmesi dikkatlerden kaçmıyor. Vekiller meclis mesaisinde olunca yerlerini Başkan Ünver ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver aldılar.

banner503
Vekiller Yoksa, Biz Varız
23 Kasım 2015 Pazartesi 13:39

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) BAL Liginde 8. Haftası geride kalan ligde Nevşehir Milletvekillerinin bu sezon sık sık Nevşehir Spor GK maçlarına gelmesi dikkatlerden kaçmıyor. Vekiller meclis mesaisinde olunca yerlerini Başkan Ünver ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver aldılar.

Nevşehir Gazi Stadında oynanan ve Nevşehir Spor GK’nün 3 gollü galibiyetiyle sona eren maçın protokol tribününde bu kez Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’de vardı.

Kulüp Başkanı Necmi Cantekin, ASKF Başkanı Mustafa Avcı, Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca tarafından karşılanan ve ağırlanan Başkan Ünver’in bu sezon takımın Şampiyon olarak Profesyonel lige yükselmesi konusundaki maddi manevi desteğine teşekkür eden Kulüp Yönetiminin, Ünver ve Tanrıver’in Protokol tribününde bulunmasından bir hayli keyifli olduğu gözlendi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.